سوهان برقی ناخن : راهنمای انتخاب و خرید بهترین سوهان یا دریل ناخن

سوهان برقی ناخن : راهنمای انتخاب و خرید بهترین سوهان یا دریل ناخن

نحوه انتخاب یک سوهان برقی ناخن خوب ( راهنمای خرید یک سوهان برقی مناسب )

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین سوهان برقی ناخن را انتخاب و با توجه به نیازتان بهترین دستگاه را خریداری کنید.

نحوه انتخاب و خرید سوهان برقی مناسب و خوب

چرا باید از سوهان برقی استفاده کنیم؟

سوهان ناخن یک ابزار کاملا ضروری برای مانیکور یا پدیکور است . سوهان یا دریل ناخن بهترین دوست یک تکنسین ناخن و متخصص زیبایی ناخن است. این دستگاه یک دستگاه مانیکور است که شامل یک قطعه ثابت است که در دست گرفته می شود و مته ها یا نوک هایی که قابل تعویض هستند.
 
استفاده از سوهان ناخن به شما این امکان را می دهد که یک مانیکور کامل را به راحتی و به بهترین و موثر ترین شکل ممکن انجام دهید ( با حرکت مته های گردان به آرامی روی ناخن ها ، از جمله دیوارهای کناری ناخن و کوتیکول ناخن  )

هنگام انتخاب و خرید یک سوهان برقی به نکات زیر توجه کنید ( نحوه انتخاب بهترین سوهان ناخن )

1. سرعت چرخش

اگر قصد دارید سوهان ناخن خود را عمدتا روی ناخن های طبیعی استفاده کنید ، معمولاً انتخاب و خرید مدلی که تا 15000 دور در دقیقه می چرخد ، کافی است. با این حال ، اگر قصد دارید از آن برای ناخن های اکریلیک یا ناخن های طبیعی و اکریلیک استفاده کنید ، سوهان یا دریل ناخنی را انتخاب کنید که حداقل چرخش 25000 دور در دقیقه را تحمل کند .

بهترین سوهان ناخن کدام است ؟ چیست ؟ چه بخریم ؟

2. سر یا نوک مته ها

مته های سوهان ناخن  از انواع مواد مختلف و در اشکال ، اندازه ها و سنگ های متفاوت وجود دارد. هر کدام از مته ها ، هدف و کاربرد خاصی دارند.

انواع مته سوهان برقی ناخن ، سوهان ناخن

 3. سبک وزن بودن دسته یکی دیگر از ویژگی های یک سوهان برقی ناخن خوب

اگر دسته سوهان برقی خیلی سنگین باشد نمی توانید سریع کار کنید و احساس راحتی نمی کنید و دست ها و مچ هایتان بعد از یک روز کاری طولانی درد خواهند گرفت. بنابرین وزن دسته بسیار مهم است ! ( هر چه سبک تر بهتر و راحت تر )
دسته سوهان ناخن باید سبک باشد

4. سر و صدای کم ، ارتعاش کم ، حرارت کم

میزان سر و صدایی که دستگاه ایجاد می کند ، میزان ارتعاش یا لرزش و درجه حرارتی که دستگاه تولید می کند و میزانی که دستگاه داغ می شود ، این عوامل نه تنها بر داشتن احساس خوب هنگام استفاده از دستگاه به شما کمک خواهد کرد ، بلکه بر افزایش دقت کار شما و طول عمر وسیله شما نیز تاثیر می گذارد. بنابراین یک سوهان برقی ناخن خوب و عالی ، باید بدون سرو صدا و لرزش زیاد کار کند.
سیستم تهویه سوهان برقی ( دستگاه کاشت و ترمیم ناخن )

5. آیا سوهان برقی شما قابل شارژ است یا خیر ( به منظور جابجایی و قابل حمل بودن )

قابل شارژ بودن سوهان برقی ناخن

6. داشتن دکمه جلو و معکوس

برای مانیکور و پر کردن مجدد ، نیاز خواهید داشت که با دکمه های جلو( Front ) و برعکس ( Reverse ) کار کنید. این به شما امکان می دهد در جهت های مختلف کار کنید بدون اینکه دست خود یا مشتری را بپیچانید و کار را برای خود و مشتریتان سخت کنید.
بهترین سوهان کاشت ناخن برقی

7 . جنس و مواد موتور سوهان

انواع موتور سوهان الکتریکی ناخن

8. وارانتی یا گارانتی دریل ناخن

داشتن گارانتی یا وارانتی ( تعویض ) مناسب نیز می تواند یکی دیگر از ملاک هایی باشد که به شما در انتخاب یک محصول مناسب و خوب کمک خواهد کند.

سخن پایانی

از سوهان ناخن می توان برای فرم دادن و حالت دادن ناخن ها استفاده کرد. همچنین می توان از آنها برای از بین بردن پوست مرده از روی ناخن و تمیز کردن و یا بریدن کوتیکول های ناخن استفاده کرد و همچنین از بین بردن عدم یکنواختی ناخن و فرورفتگی های آن

هنگام انتخاب و خرید بهترین سوهان ناخن ، باید بر اساس نیازتان ، می توانید یک سوهان قابل شارژ انتخاب کنید یا یک سوهان برقی

کلمات کلیدی این مقاله : #سوهان برقی # سوهان ناخن # سوهان برقی ناخن # انتخاب سوهان برقی # خرید بهترین سوهان برقی # چه سوهانی بخریم ؟ # دریل ناخن # کدام سوهان بهتر است ؟ # نحوه انتخاب و نکات خرید سوهان ناخن برقی

منبع :

https://www.melodysusie.com/blogs/news/how-to-choose-a-good-electric-nail-drill

همچنین بخوانید :

بر چسب ها :
به اشتراک گذاری این مقاله

مقالات مرتبط

دیدگاه ها و نظرات و پرسش و پاسخ ها
دیدگاه یا سوال خود را ثبت کنید