علت جوش بعد از اصلاح با تیغ بر روی پوست چیست ؟

علت جوش بعد از اصلاح با تیغ بر روی پوست چیست ؟

× فهرست مطالب

تیغ شما ، نحوه تراشیدن و حتی نوع پوست شما همه می تواند باعث سوختگی و برآمدگی یا ایجاد جوش بعد از اصلاح شود. به عنوان مثال ، تراشیدن پوست خشک با تیغ دستی و استفاده از تیغ ضعیف و یا غیر استاندارد احتمال ایجاد سوختگی و برآمدگی یا جوش ها را افزایش می دهد. و اگر پوست شما به طور طبیعی حساس تر است ، شما در معرض خطر بیشتری علت جوش بعد از اصلاح با تیغ بر روی پوست چیست ؟ راه درمان و پیشگیری، جلوگیری از جوش زدن پوست بعد از اصلاح با تیغ ، پیشگیری از جوش بدن برای ابتلا به سوزش پوست هستید. اگرچه این جوش های بعد از اصلاح و یا التهاب های پوستی باید بدون انجام کاری درمان شوند ، اما می توانید برای سرعت بخشیدن به روند بهبودی قدم هایی بردارید.

علت جوش بعد از اصلاح پوست یا صورت با تیغ و درمان و پیشگیری

    • برای بهبود سوزش و یا حساسیت بعد از استفاده از تیغ بر روی پوست ، یک پارچه مرطوب با آب سرد را به یک لوسیون یا مواد آرامش بخش مانند آلوئه ورا آغشته کنید برای آرام کردن پوست دارای سورش یا پوست تحریک شده و جلوگیری از خراشیدن آن با دست ، که می تواند باعث به تعویق افتادن بهبود شود ، بمالید.
    • برای بهبود جوش های بعد از اصلاح با تیغ ، چند دقیقه یک حوله گرم را در منطقه آسیب دیده قرار دهید تا مو های زائد که درون پوست رشد کرده را به آرامی در پوست ادغام و با از بین ببرد.
    • برای درمان سوزش یا جوش های بعد از اصلاح ، پوست را مرطوب نگه دارید ، این کار باعث می شود تا تمایل شما به خارش پوست کمتر شود و در نتیجه کمک کنید که روند بهبود زودتر انجام شود
    • اگر سوزش پوستی شما عفونی شود ، برای دریافت یک آنتی بیوتیک به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید.

علت جوش بعد از اصلاح با تیغ بر روی پوست چیست ؟ راه درمان و پیشگیری، جلوگیری از جوش زدن پوست بعد از اصلاح با تیغ ، پیشگیری از جوش بدن

به اشتراک گذاری این مقاله

مقالات مرتبط

دیدگاه ها و نظرات و پرسش و پاسخ ها
دیدگاه یا سوال خود را ثبت کنید