چه اتو مویی برای کراتینه مو مناسب است ؟ بهترین اتو مو کراتینه چیست

چه اتو مویی برای کراتینه مو مناسب است ؟ بهترین اتو مو کراتینه چیست

چه اتو مویی برای کراتینه خوب است ؟ مشخصات بهترین اتو مو برای کراتینه چیست ؟ راهنمای خرید و بررسی تفاوت اتو مو های سرامیکی با تیتانیومی

بهترین اتو مو کراتینه چیست ؟ چه اتو مویی برای کراتینه مناسب است ؟ برای کار کراتین چه اتو مویی انتخاب کنیم ؟ بهترین اتو مو برای کراتین چیست ؟ اتو مو تیتانیوم بهتر است یا سرامیکی ؟ اتو مو مناسب کراتینه چیست ؟ چه مشخصاتی باید داشته باشد ؟ چه اتو مویی برای کراتینه خوبه ؟

اتو مو کراتینه چه مارکی خوبه ؟ چی بخریم ؟ بخرم ؟ چه اتو مویی برای کراتین خوبه ؟ چه مارکی بخریم ؟ بهترین اتو مو کراتینه چیست ؟ تفاوت اتو مو کراتینه و معمولی

بهترین اتو مو مناسب کراتینه ، مخصوص کراتینه

 

در این مقاله بهترین اتو مو کراتینه را بررسی کرده و مشخصات اتو موهای مخصوص و مناسب کراتینه و درمان کراتینه مو را بررسی می کنیم و به سوال های زیر پاسخ میدهیم:

  • کراتین چیست و عملکرد آن چگونه است ؟
  • چه اتو مویی مناسب کار کراتین و کراتینه کردن مو است ؟ ( بهترین اتو مو کراتینه کدام است ؟ )
  • تفاوت اتو موهای سرامیکی با تیتانیومی چیست ؟
  • اتو مو های مخصوص کراتینه چه مشخصات و ویژگی هایی باید داشته باشند؟
  • چرا داشتن صفحات تیتانیوم در اتو مو های مخصوص کراتینه مهم است ؟

در ابتدا بررسی می کنیم که کراتین چیست : کراتین در واقع یک پروتئین است که به طور طبیعی در موهای انسان وجود دارد.

درمان کراتینه چگونه انجام می شود ؟ یک متخصص زیبایی و یا تکنسین زیبایی در یک سالن زیبایی ، محصولی مناسب حاوی کراتین برای صاف کردن مو را بر روی موهای شما قرار داده و سپس با استفاده از حرارت و گرمای زیاد یک اتو موی حرفه ای مناسب کراتینه ، کاری می کند تا این ماده کراتین به موهای شما جذب شود ، این روند ممکن است 90 دقیقه یا بیشتر طول بکشد ( این موضوع به بلندی موها شما بستگی دارد )

حال به سراغ بررسی اتو موهای مخصوص کراتینه و مشخصات و ویژگی های آنها می رویم :

اتو موهای مخصوص کراتینه انواع مختلفی در بازار دارند اما استاندارد ترین و بارز ترین مشخصات یک اتو موی کراتینه چه مواردی است ؟ برای حصول بهترین نتیجه در انجام کار کراتین خود ، همیشه در انتخاب اتو موی مناسب کراتینه ، موارد زیر را بررسی کنید :

جنس صفحات اتو مو کراتینه باید با کیفیت باشد.

متداول ترین جنس صفحات در اتومو های مخصوص کراتینه ، تورمالین سرامیکی و سرامیکی است. با این حال ، اتو موهای کراتینه ساخته شده با صفحات تیتانیوم و همچنین صفحات تیتانیوم تزریق شده با تورمالین نیز امروزه در بازار وجود دارد. در اتو موهای دارای صفحات تیتانیوم ، اتو مو خیلی سریع به درجه حرارت بالا می رسد بنابراین این نوع اتو مو ها برای کسانی که موهای ضخیم و سر سختی دارند ایده آل است. برای موهای حساس تر و صاف تر می توان از اتو موهای سرامیکی استفاده کرد و برای موهای ضخیم ، موهای خیلی فر و موهای درشت و زمخت بهترین انتخاب ، اتو موی تیتانیومی است.

برای مشاهده یک مقاله کامل در خصوص جنس صفحات و تفاوت اتو مو های سرامیکی و تیتانیومی و سرامیک تورمالین اینجا کلیک کنید.

اتو مو کراتینه چه مارکی خوبه ؟ چی بخریم ؟ بخرم ؟ چه اتو مویی برای کراتین خوبه ؟ اتو مو کراتین چه مارکی بخریم ؟ بهترین اتو مو چیست ؟ تفاوت اتو مو کراتینه و معمولی

توجه داشته باشید در اتو موهای دارای صفحات تیتانیوم ، بعد از خاموش کردن دستگاه ، مدت زمانی که صفحات حرارت خود را حفظ می کنند ، به مراتب بیش از اتو مو های دارای صفحات سرامیک است. بنابراین در صورتی که نیاز به روشن کردن مجدد و استفاده مجدد از دستگاه داشته باشید و این موضوع ( یعنی از دست نرفتن و حفظ گرمای صفحات برای شما مهم است ، تیتانیوم انتخاب بهتری برای شما می باشد. )

در صورتی که مشغله شما زیاد است و نیاز دارید که اتو موی شما خیلی زود داغ شود ، تیتانیوم انتخاب بهتریست ، در اتو موهای دارای صفحات تیتانیوم ، اتو مو خیلی سریع داغ شده و در کمتر از 60 ثانیه به دمای مورد نظر شما میرسد.

قابلیت تنظیم دما و داشتن نمایشگر دما

برای فعال سازی ماده کراتین و جذب بهتر کراتین به مو ، گرمای زیاد لازم است بنابراین برای انجام کار کراتین ،انتخاب یک اتو مو با دامنه دمایی بین 300 تا 450 درجه فارنهایت بسیار مهم است یعنی تقریبا 145 تا 230 درجه سلسوس ) ، همچنین برای گرفتن نتیجه بهتر است ، مهم است که میزان گرما ، در تمام صفحه به صورت یکنواخت توزیع شود تا عمل صافی مو به درستی انجام گردد.

داشتن صفحات شناور

در اتو مو های مخصوص کراتینه ، مهم است که دور صفحات کمی مورب باشد و همچنین صفحات نیز به صورت شناور باشند ، یعنی با فشار دادن اطراف صفحات ، صفحه حالت ارتجاعی داشته باشد ، ( یعنی با فشار دادن پایین رفته و با رها کردن بالا بیاید ) در این حالت هنگام حالت دهی مو ، کار کردن با دستگاه راحت تر خواهد بود.

تکنولوژی تولید یون های منفی

اگر توجه کرده باشید گاهی هنگامی که موهای خود را با حوله خشک می کنید یا شانه می کنید ، به طور ناگهانی موهای شما کاملا وز شده و به حالت سیخ و ایستا پیدا می کند ؟ این موضوع به این دلیل است که اصطکاک حوله یا برس ، یون های منفی را از بین می برد و بار مثبت موهای شما را زیاد می کند که این موضوع به نوبه خود باعث سیخ شدن مو و موخوره می گردد. ، بنابراین اتو مویی که تولید یون منفی می کند ، بسیار در صافی مو اثر گذاری بهتری دارد.

از این رو در اتو موهای مخصوص کراتینه ، تولید بار منفی و یون منفی مهم است.

اتو مو کراتینه

سشوارها و اتو موهایی که دارای فناوری تولید و انتشار یون های منفی هستند به نوبه خود اتم های مو را خنثی می کنند و مو را نرمتر می کنند. همچنین در فناوری Ionic مو ها سریع تر خشک می شوند و مولکول های آب با سرعت بیشتری از موهای شما جدا می شوند.

راهنمای خرید و انتخاب سشوار مناسب را می توانید از اینجا ببینید.

برای کسانی که موهای بسیار حساس و بی جان و لختی دارند ، فناوری یونی بهترین انتخاب نیست زیرا فعالیت مو را کاهش می دهد . اگر از اتو یا سشوار مویی استفاده می کنید که از فناوری یونی برخوردار است ، سعی کنید آن ها را در ریشه مو استفاده نکنید ، و از این ابزار ها فقط در قسمت های پایین و پشت مو استفاده کنید.

سیستم تهویه گرما

نکته دیگر در خصوص اتو موهای مناسب کراتینه این است که اتو مو باید دارای سیستم تهویه گرمای مناسب باشد ، با توجه به اینکه در اتو مو های حرفه ای و سالنی که برای کار کراتینه نیز مورد استفاده قرار می گیرند ، مدت زمان روشن ماندن دستگاه و کار با دستگاه زیاد است ، که این میزان از گرما ، در صورت عدم داشتن سیستم تهویه گرمای مناسب در اتو مو ، می تواند منجر به آسیب به دستگاه شود ، بنابراین این موضوع نیز می تواند موضوع مهمی باشد که باید به آن توجه کرد.

اتو مو کراتینه

چرخش 360 درجه کابل اتو مو

موضوع دیگری که در اتو موهای مخصوص کراتینه و اتو موهای حرفه ای و سالنی باید به آن توجه کرد ، داشتن قابلیت چرخش 360 درجه کابل برق پشت دستگاه است که می تواند کار را برای یک متخصص زیبایی بسیار راحت تر کند.

وزن اتو مو

اتو مو مناسب کراتینه و به طور کلی اتو موهای مناسب انجام امور سالنی و زیبایی ، به دلیل مدت زمان زیادی که مورد استفاده قرار می گیرند ، باید سبک وزن بوده و وزن ایده آل و طراحی ارگونومیک داشته باشند تا دست و بازوی آرایشگر یا متخصص زیبایی خسته نشود ، از این نظر ، اتو موهای تیتانیومی وزن سبک تری در مقایسه با اتو موهای سرامیکی دارند.

اندازه یا سایز صفحات اتو مو

توصیه می شود برای موهای کوتاه ، ضخیم یا ظریف : از اتوموی با صفحات باریک تر با ضخامت نیم اینچ تا یک اینچ استفاده کنید و برای موهای بلند ، ضخیم یا ظریف : از اتوی با صفحات پهن تر به اندازه یک و نیم اینچ تا دو اینچ استفاده کنید تا بتوانید سطح بیشتری را در زمان کمتری بپوشانید و عمل صافی و کار بر روی موهای مشتری سریع تر انجام شود . بنابراین بسته به نیاز شما در درمان کراتین مو ، ممکن است سایز صفحات اتو مو نیز برای شما مهم باشد که با توجه به نیاز مشتریانتان ، می توانید به این مورد نیز توجه داشته باشید.

تکنولوژی اینفرارد یا مادون قرمز

اتو مو کراتینه

برخلاف اتو موهای سنتی که می توانند موهای شما را بسوزانند و آسیب جدی به موهایتان وارد کنند ، امروزه در اتو موهای جدید ، از تکنولوژی مادون قرمز استفاده می شود ، اتوموهای مادون قرمز از گرمای ملایم تری استفاده می کنند که این گرما با قدرت بیشتری به مو نفوذ می کند و عمل گرمادهی به مو را از درون به بیرون انجام می دهد و نه از بیرون به درون ، همچنین این تکنولوژی از تولید یون های منفی برای رطوبت رسانی به مو استفاده می کند. در نتیجه موهای شما کمتر وز شده و کمترین آسیب را دیده و بیشترین صافی را خواهد داشت.

مادون قرمز یک طول موج بسیار سبک است که به عمق ساقه مو نفوذ می کند و موها را از داخل و به طور مساوی و ایمن ( با کمترین آسیب ) ، گرم می کند. این تکنولوژی به جای استفاده از حرارت مستقیم برای بخار دادن به موها طراحی شده است. در نتیجه می توانید با استفاده از گرمای کمتر ، نتیجه مطلوب تری بگیرید و با به حداقل رساندن میزان قرار گرفتن مو در معرض گرما ، استرس حالت دهی را بر روی کوتیکول های مو کاهش دهید ، مادون قرمز همچنین خاصیت های درمانی دیگری از جمله افزایش جریان خون در سر و همچنین ضد عفونی کردن مو را نیز دارد. بنابراین در انتخاب یک اتو موی حرفه ای ، می توانید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

 

با توجه به تمام موارد گفته شده ، در ادامه چند اتو موی فوق العاده با کیفیت و مناسب برای درمان های کراتینه و انجام کلیه امور سالنی را به شما معرفی می کنیم

مشاهده یک اتو موی حرفه ای تیتانیومی با کلیک بر روی تصویر زیر :اتو مو سارا کامکاریان ، اتو مو کراتینه

مشاهده و خرید یک اتو موی حرفه ای تیتانیومی با کلیک بر روی تصویر زیر :

اتو مو تیتانیومی و حرفه ای و کراتینه کوراک

مشاهده یک اتو مو حرفه ای نانو تیتانیوم مخصوص کار کراتین با کلیک بر روی تصویر زیر :  

اتو مو نانوتیتانیوم مجستیک ، کراتینه

مشاهده یک اتو مو حرفه ای مخصوص کار کراتین با صفحات باریک تیتانیوم و پوشش سرامیکی و دارای تکنولوژی تولید یون های منفی با گرما دهنده های MCH با کلیک بر روی تصویر زیر...

اتو مو کراتینه چه مارکی خوبه ؟ چی بخریم ؟ بخرم ؟ چه اتو مویی برای کراتین خوبه ؟ چه مارکی بخریم ؟ بهترین اتو موی کراتینه چیست ؟ تفاوت اتو مو کراتینه و معمولی

بهترین اتو مو حرفه ای ، کراتینه ، سالنی ، چه اتو مویی مناسب است ؟

مشاهده اتو موی رمینگتون مدل S8590 مخصوص کار کراتین و درمان های کراتین ، دارای صفحات سرامیکی پیشرفته با کلیک بر روی تصویر زیر ...

اتو مو رمینگتون ، مخصوص کراتینه ، حرفه ای ، مدل S8590

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید بهترین اتو موی مناسب کراتینه ، می توانید با شماره 09308907868 بر روی واتس اپ و یا به صورت تماس مستقیم ، ارتباط برقرار کنید.

کلمات کلیدی این مقاله :  # اتو مو مناسب کراتینه ، # اتو مو مخصوص کراتینه ، # بهترین اتو مو مخصوص کراتینه # راهنمای انتخاب # راهنمای خرید # اتو مو حرفه ای # اتو مو سالنی

 

 

بر چسب ها :
به اشتراک گذاری این مقاله
مقالات مرتبط
دیدگاه ها و نظرات
دیدگاه خود را ثبت کنید
محصولات مه زیبا