چگونه می توانم از مه زیبا خرید کنم ؟

راهنمای خرید و ثبت سفارش در مه زیبا

جهت خرید از مه زیبا می توانید پرداخت را به دو صورت انجام دهید :

پرداخت اینترنتی و خرید مستقیم از سایت ( جهت خرید از سایت نیاز به ثبت نام نیست و داشتن ایمیل اختیاری است )

کاربران مه زیبا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن ایمیلی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. ( در صورت عدم مشاهده رسید خریدتان در ایمیل ، بخش اسپم در ایمیلتان را بررسی کنید )

برای پرداخت اینترنتی به چه چیز هایی نیاز خواهید داشت ؟

– شماره کارت  (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )

– رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی یا رمز یکبار مصرف) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
– CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
– تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید ، در صورتی که تاریخ انقضای کارت شما سال 1400 می باشد در بخش سال 00 قرار داده و در صورتی که مثلا 1403 می باشد ، در بخش سال در صفحه پرداخت اینترنتی ، 03 را وارد کنید)

پرداخت کارت به کارت

در صورتی که بنا به هر دلیل قادر به پرداخت و خرید به صورت آنلاین و از طریق سایت نیستید ، می توانید مبلغ را به شماره کارت 5859831093842184 بانک تجارت به نام آقای احسان نوروزی واریز کرده و تصویر فیش واریز یا اسکرین شات رسید واریز را ( در صورت پرداخت با موبایل ) به شماره 09015953484 بر روی واتس اپ ارسال کرده و یا به همین شماره پیام ارسال کنید تا ثبت سفارش شما انجام شود ، بعد از ارسال رسید واریز ، لطفا نام و نام خانوادگی خریدار ، شماره تماس ( موبایل ترجیحا ) ، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی و عنوان محصول خریداری شده را نیز به همین شماره ارسال فرمایید. با تشکر

 

برگشت به پرسش و پاسخ ها